SAJL erotuomarit

Erotuomarit sekä erotuomariluokitukset 2018 on listattu allaolevaan listaan. Erotuomarit on listattu seuroittain. Muutokset tiedoissa tai  virheet pyydetään ilmoittamaan sähköpostilla erotuomarivaliokunnalle osoitteeseen etv@sajl.fi 

 

Etunimi

Sukunimi

 

Luokitus

Seura

Paikkakunta

 

 

 

 

 

 

Perttu

Hautala

 

A-kv 

AJEK

Nurmijärvi

Jukka

Kalliokoski

 

A-kv 

AJEK

Helsinki

Veikko

Lamminsalo

 

A-kv 

AJEK

Vantaa

Matti

Mäkäräinen

 

A-kv 

AJEK

Espoo

Marko

Immonen

 

A-kv 

AJEK

Oulu

Juhani

Bruun

 

A-kv 

AJEK

Turku

Joonas

Seppelin

 

A-kv 

AJEK

Helsinki

Jukka

Lehtinen

 

A-kv

AJEK

Helsinki

Anni

Tähtinen

 

A-kv

AJEK

Turku

Ari

Anttila

 

A

AJEK

Helsinki

Juuso

Karppinen

 

A

AJEK

Turku

Tero

Jansen

 

A

AJEK

Lieto

Kalle

Kivimaa

 

A

AJEK

Vantaa

Lauri

Lampinen

 

B

AJEK

Vantaa

Ari

Tallberg

 

B

AJEK

Helsinki

Jyrki

Forsberg

 

B

AJEK

Oulu

Alexandra

Naumanen

 

B-kv

AJEK

Espoo

Jenny

Holmberg

 

B-kv

AJEK

Turku

Terhi

Julkunen

 

B

AJEK

Oulu

Edi

Aaltonen

 

B

AJEK

Vantaa

Piia

Vierikko

 

B

AJEK

Oulu

Rami-Ville

Suojanen

 

B

AJEK

Turku

Harri

Toijala

 

B

AJEK

Tampere

JussiMustikkamaa BAJEKSeinäjoki
      

Pasi

Roimela

 

C

AJEK

Vaasa

Jani

Riihijärvi

 

C

AJEK

Vantaa

Samuel

Jalanne

 

D

AJEK

Turku

Alari 

Tatu

 

D

AJEK

Turku

Jari

Huikari

 

D

AJEK

Rovaniemi

Tomi

Hämäläinen

 

D

AJEK

Kemi

Jukka

Vesikko

 

D

AJEK

Oulu

Petra

Eloranta

 

C

AJEK

Tuusula

      

Arno

Lipsanen

 

C

Bears

Nakkila

 

 

 

 

 

 

Anniina

Teittinen

 

D

Bouncers

Mikkeli

Kaisu

Peura

 

D

Bouncers

Mikkeli

Laura

Pekkarinen

 

D

Bouncers

Mikkeli

Maiju

Kiesilä

 

D

Bouncers

Mikkeli

Merja

Hölttä

 

D

Bouncers

Mikkeli

Susanna

Latvala

 

D

Bouncers

Mikkeli

Jyrki

Hämäläinen

 

D

Bouncers

Mikkeli

Joni

Kohvakka

 

D

Bouncers

Mikkeli

Anttu

Kaipainen

 

D

Bouncers

Mikkeli

Arto 

Tirkkonen

 

D

Bouncers

Mikkeli

Juha

Kakriainen

 

D

Bouncers

Mikkeli

Erkka

Korhonen

 

D

Bouncers

Mikkeli

Atte

Häkkinen

 

D

Bouncers

Mikkeli

Maiju

Leppänen

 

D

Bouncers

Mikkeli

Tiina 

Landen

 

D

Bouncers

Mikkeli

Satu

Skog

 

E

Bouncers

Mikkeli

Niina

Halinen

 

E

Bouncers

Mikkeli

Iida

Kaarlakoski

 

E

Bouncers

Mikkeli

Jenni

Kuitunen

 

E

Bouncers

Mikkeli

 

 

 

 

 

 

Anssi

Hakarinne

 

D

Bulldogs

Tuusula

Timi

Hakarinne

 

D

Bulldogs

Tuusula

Aki

Helén

 

D

Bulldogs

Tuusula

Santtu

Jääskeläinen

 

D

Bulldogs

Tuusula

Timo

Jääskeläinen

 

D

Bulldogs

Tuusula

Jussi

Laine

 

D

Bulldogs

Vantaa

Janne

Laukka

 

D

Bulldogs

Kerava

Leevi

Laukka

 

D

Bulldogs

Kerava

Antti

Mikkonen

 

D

Bulldogs

Vantaa

Mikko

Ranta-aho

 

D

Bulldogs

Kerava

Juha

Roitto

 

D

Bulldogs

Järvenpää

Pasi

Torkkeli

 

D

Bulldogs

Järvenpää

Lenni

Altio

 

E

Bulldogs

Kerava

Veeti

Altio

 

E

Bulldogs

Kerava

Teemu

Hukkanen

 

E

Bulldogs

Tuusula

Eppu

Pesonen

 

E

Bulldogs

Tuusula

Markus

Hyytinen

 

E

Bulldogs

Tuusula

Anton

Lappalainen

 

E

Bulldogs

Järvenpää

Kristian

Lappalainen

 

E

Bulldogs

Järvenpää

Jussi

Mäkelä

 

E

Bulldogs

Järvenpää

Vilho

Rytkönen

 

E

Bulldogs

Tuusula

Bergan

Dukan

 

E

Bulldogs

Tuusula

Santtu

Laakso

 

E

Bulldogs

Tuusula

 

 

 

 

 

 

Vesa

Aaltonen

 

D

Butchers

Porvoo

Tero

Kontiainen

 

D

Butchers

Porvoo

Toni

Koskela

 

D

Butchers

Porvoo

Matti

Lahti

 

D

Butchers

Porvoo

Pasi

Lautala

 

D

Butchers

Porvoo

Marko

Luoma

 

D

Butchers

Porvoo

Sampsa

Mahkonen

 

D

Butchers

Porvoo

Kristian

Metsämäki

 

D

Butchers

Porvoo

Sami

Moilanen

 

D

Butchers

Porvoo

Phung

Nguyen

 

D

Butchers

Porvoo

Nikko

Olsson

 

D

Butchers

Porvoo

Roni

Paananen

 

D

Butchers

Porvoo

Niko

Pennanen

 

D

Butchers

Porvoo

Niko

Roiko

 

D

Butchers

Porvoo

Mikko

Seppänen

 

D

Butchers

Porvoo

Arttu

Tennberg

 

D

Butchers

Porvoo

Laura

Tennberg

 

D

Butchers

Porvoo

Mikko

Vento

 

D

Butchers

Porvoo

Hani

Olsson

 

E

Butchers

Porvoo

Niro

Olsson

 

E

Butchers

Porvoo

Nooa

Olsson

 

E

Butchers

Porvoo

Arttu

Kontio

 

E

Butchers

Porvoo

Jere

Paananen

 

E

Butchers

Porvoo

Aleksi

Taikoff

 

E

Butchers

Porvoo

Jari

Mononen

 

E

Butchers

Porvoo

Elli

Mäntyranta

 

E

Butchers

Porvoo

 

 

 

 

 

 

Ville

Väänänen

 

D

Crusaders

Nokia

Otto

Tikkanen

 

C

Crusaders

Turku

Juho

Jäntti

 

C

Crusaders

Turku

 

 

 

 

 

 

Ari

Havulehto

 

D

Crocodiles

Seinäjoki

Mikko

Havulehto

 

D

Crocodiles

Hyllykallio

Mikka

Kaunismäki

 

D

Crocodiles

Seinäjoki

Jani-Petteri

Koivumäki

 

D

Crocodiles

Seinäjoki

Marco

Koivumäki

 

D

Crocodiles

Hyllykallio

Juha

Luuri

 

D

Crocodiles

Seinäjoki

Johanna

Päkkilä

 

C

Crocodiles

Seinäjoki

Vesa

Jalava

 

D

Crocodiles

Koskenkorva

Jari

Jalava

 

D

Crocodiles

Seinäjoki

Joonas

Kaleva

 

D

Crocodiles

Seinäjoki

Otto

Isokangas

 

D

Crocodiles

Seinäjoki

Sami

Ala-Louvesniemi

 

D

Crocodiles

Seinäjoki

Juhani

Koivumäki

 

D

Crocodiles

Seinäjoki

Sara

Lehtonen

 

E

Crocodiles

Isokyrö

Henri

Jaakkola

 

E

Crocodiles

Seinäjoki

Leevi

Mustikkamaa

 

E

Crocodiles

Seinäjoki

Joona

Mustikkamaa

 

E

Crocodiles

Seinäjoki

Joni

Manerus

 

E

Crocodiles

Seinäjoki

Juho

Kuvaja

 

E

Crocodiles

Seinäjoki

      

 

 

 

 

 

 

Siiri

Kinnunen

 

E

Eagles

Kotka

Marjo 

Järventaus

 

E

Eagles

Kotka

Mila

Puska

 

E

Eagles

Kotka

Sanni

Hellström

 

E

Eagles

Kotka

Elina

Valtonen

 

E

Eagles

Kotka

Kaisa

Kiuru

 

E

Eagles

Kotka

Ville

Naumanen

 

E

Eagles

Kotka

Waltteri 

Puustinen

 

E

Eagles

Kotka

Anu

Vainio-Kylmälä

 

E

Eagles

Kotka

Essi

Ikonen

 

E

Eagles

Kotka

Noora

Ikävalko

 

E

Eagles

Kotka

Teo

Valtonen

 

E

Eagles

Kotka

Nickas

Tesleff

 

E

Eagles

Kotka

Olivia

Antinniemi

 

E

Eagles

Kotka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tero

Blomster

 

D

ECG

Kerava

Jukka 

Finni

 

C

ECG

Helsinki

Kimmo

Kari

 

D

ECG

Helsinki

Jukka-Pekka

Schroderus

 

D

ECG

Helsinki

Mika

Eloranta

 

D

ECG

Tuusula

Henri

Kurki

 

E

ECG

Helsinki

Jussi

Jalkanen

 

E

ECG

Nurmijärvi

Atte

Blomster

 

D

ECG

Kerava

Ville-Valtteri

Blomster

 

D

ECG

Kerava

      

Olavi

Lehtiniemi

 

C

Falcons

Hausjärvi

Oskari

Lehtiniemi

 

C

Falcons

Hausjärvi

Kristiina

Lehtiniemi

 

D

Falcons

Hausjärvi

Santeri

Lehtiniemi

 

D

Falcons

Hausjärvi

Erkki

Laitsaro

 

D

Falcons

Hyvinkää

Ville

Miettinen

 

D

Falcons

Hyvinkää

Anssi

Myllymäki

 

D

Falcons

Riihimäki

Janne

Otranen

 

D

Falcons

Hyvinkää

Jari

Rontu

 

D

Falcons

Hyvinkää

Katja

Sulanko

 

D

Falcons

 

Laura

Kontiainen

 

D

Falcons

Hyvinkää

Aliina

Poutiainen

 

E

Falcons

Riihimäki

Santeri

Pihlaja

 

E

Falcons

Loppi

Roni 

Knuuttila

 

E

Falcons

Hämeenlinna

Terhi

Puukka

 

E

Falcons

Hyvinkää

Veijo

Poutiainen

 

E

Falcons

Hyvinkää

Eetu

Ojala

 

E

Falcons

Hyvinkää

Antti

Ojala

 

E

Falcons

Hyvinkää

Rasmus

Riihimäki

 

E

Falcons

Hyvinkää

Aki

Eronen

 

E

Falcons

Hyvinkää

Alina

Poutiainen

 

E

Falcons

Hyvinkää

Vesa

Jokinen

 

E

Falcons

Hyvinkää

Oskari

Tapola

 

E

Falcons

Hyvinkää

Justus

Talvitie

 

E

Falcons

Hyvinkää

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jari

Hirvi

 

D

Ghosthunters

Tampere

Mika

Holopainen

 

D

Ghosthunters

Nokia

Dawda

Kiviharju

 

D

Ghosthunters

Nokia

Jaana

Mäkelä

 

D

Ghosthunters

Tampere

Teemu

Takala

 

D

Ghosthunters

Tampere

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jerry

Näsi

 

E

Huskies

Hämeenlinna

Roni

Knuuttila

 

E

Huskies

Hämeenlinna

Leo

Mieto

 

E

Huskies

Hämeenlinna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Henri

Kauhanen

 

D

Indians

Kouvola

Jani

Karhu

 

D

Indians

Tuohikotti

Jonne

Karhu

 

D

Indians

Tuohikotti

Birgitta

Lindholm

 

D

Indians

Kouvola

Carola

Lindholm

 

D

Indians

Kouvola

Mika

Lindholm

 

D

Indians

Kouvola

Niko Antero

Boman

 

D

Indians

Kouvola

Elias

Oljemark

 

D

Indians

Kouvola

Antti

Ikonen

 

D

Indians

Kouvola

Miiro

Maidell

 

D

Indians

Kouvola

Ville

Suomalainen

 

D

Indians

Kouvola

Alvar

Oljemark

 

D

Indians

Kouvola

Maija 

Laukkanen

 

E

Indians

Kouvola

Lasse

Karjalainen

 

E

Indians

Kouvola

Aku

Kärkkäinen

 

E

Indians

Kouvola

Pekka

Kärkkäinen

 

E

Indians

Kouvola

Veli-Pekka

Pulkkinen

 

E

Indians

Kouvola

Satu

Suninen

 

E

Indians

Kouvola

Teemu 

Tuomi

 

E

Indians

Kouvola

Elias

Vanhalakka

 

E

Indians

Kouvola

Jere

Virtanen

 

E

Indians

Kouvola

Leevi

Åhlström

 

E

Indians

Kouvola

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Toni

Bärlund

 

D

Jaguaarit

Jyväskylä

Olli

Hämäläinen

 

D

Jaguaarit

Jyväskylä

Kalle

Lahtinen

 

D

Jaguaarit

Jyväskylä

Mikael

Paloniemi

 

D

Jaguaarit

Jyväskylä

Aki

Parviainen

 

D

Jaguaarit

Jyväskylä

Atte

Nieminen

 

D

Jaguaarit

Laukaa

Marko

Havu

 

D

Jaguaarit

Jyväskylä

Mikko

Punkari

 

D

Jaguaarit

Jyväskylä

Roland

Fontanila

 

D

Jaguaarit

Jyväskylä

Iiro

Piippo

 

D

Jaguaarit

Jyväskylä

Aki

Ollenberg

 

D

Jaguaarit

Jyväskylä

Jussi

Liimatainen

 

E

Jaguaarit

Jyväskylä

Kristian

Luukkonen

 

E

Jaguaarit

Jyväskylä

Joonas

Mäkinen

 

E

Jaguaarit

Jyväskylä

Oskari

Lappalainen

 

E

Jaguaarit

Jyväskylä

Eetu 

Mälkiä

 

E

Jaguaarit

Jyväskylä

Miika

Rouvali

 

E

Jaguaarit

Jyväskylä

Leo

Toiminen

 

E

Jaguaarit

Jyväskylä

Kalle

Leppänen

 

E

Jaguaarit

Äänekoski

Konsta

Matikainen

 

E

Jaguaarit

Jyväskylä

Niilo 

Ojansivu

 

E

Jaguaarit

Laukaa

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Otteliina

Viinikainen

 

D

Jaguars

Jyväskylä

Satu

Aumo

 

D

Jaguars

Jyväskylä

Päivi

Estola

 

D

Jaguars

Jyväskylä

Assi

Nieminen

 

E

Jaguars

Jyväskylä

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Antti

Herlevi

 

D

Lions

Lohja

Simo

Takanen

 

D

Lions

Lohja

Mikko

Lankinen

 

D

Lions

Lohja

Antti

Kettunen

 

D

Lions

Lohja

Ari

Moilanen

 

D

Lions

Lohja

Ilpo

Laakso

 

D

Lions

Lohja

Petteri

Korhonen

 

D

Lions

Lohja

Markus

Pesonen

 

D

Lions

Nummela

Olli

Savinen

 

E

Lions

Lohja

Mika

Ollila

 

E

Lions

Lohja

Anssi

Vottonen

 

E

Lions

Lohja

Leevi

Pikkarainen

 

E

Lions

Lohja

Jonna 

Farin

 

E

Lions

Lohja

Riikka

Hirvonen

 

E

Lions

Lohja

Malla

Perttilä

 

E

Lions

Lohja

Ursula

Herlin

 

E

Lions

Lohja

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pekko

Aalto

 

E

Mayhem

Turku

Valtteri

Arvonen

 

E

Mayhem

Naantali

Ville 

Eerola

 

E

Mayhem

Turku

Anssi

Hannelin

 

E

Mayhem

Turku

Juha

Koskelainen

 

E

Mayhem

Rymättylä

Niko 

Kostet

 

E

Mayhem

Turku

Juha-Petteri

Lehtonen

 

E

Mayhem

Naantali

Henrik

Lindström

 

E

Mayhem

Turku

Leevi

Nieminen

 

E

Mayhem

Vahto

Matti

Partanen

 

E

Mayhem

Turku

Eemeli

Saarijärvi

 

E

Mayhem

Turku

Mirva

Saarijärvi

 

E

Mayhem

Turku

Kalle

Saksi

 

E

Mayhem

Turku

Mikko

Saksi

 

E

Mayhem

Naantali

Aaro

Turjas

 

E

Mayhem

Turku

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tuomas

Vaara

 

D

Nordmen

Rovaniemi

Petri

Korhonen

 

D

Nordmen

Rovaniemi

Jari

Haste

 

D

Nordmen

Rovaniemi

Mikko

Vähätalo

 

D

Nordmen

Rovaniemi

Jani

Turunen

 

D

Nordmen

Rovaniemi

Jani

Alapalosaari

 

E

Nordmen

Rovaniemi

Tommi

Tiilikainen

 

E

Nordmen

Rovaniemi

Anniina

Savela

 

E

Nordmen

Rovaniemi

Emilia

Yli-Suvanto

 

E

Nordmen

Rovaniemi

Kati

Heinonen

 

E

Nordmen

Rovaniemi

Ronja 

Lehtonen

 

E

Nordmen

Pori

Tuomas

Lahtinen

 

E

Nordmen

Rovaniemi

Aino

Lepojärvi

 

E

Nordmen

Rovaniemi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Harri

Nikula

 

C

Northern Lights

Oulu

Joonas

Taina

 

D

Northern Lights

Oulu

Tuukka

Toivio

 

E

Northern Lights

Oulu

Antto

Toivio

 

E

Northern Lights

Oulu

Lassi

Heikkilä

 

E

Northern Lights

Oulu

Jari

Kähönen

 

E

Northern Lights

Oulu

Tuomo

Tomperi

 

E

Northern Lights

Oulu

Jaana

Keränen

 

E

Northern Lights

Kempele

Saana

Saariniemi

 

E

Northern Lights

Oulu

Mervi

Syväluoma

 

E

Northern Lights

Oulu

Riikka

Pietikäinen

 

E

Northern Lights

Oulu

Emma

Lehtonen

 

E

Northern Lights

Oulu

Aleksi

Statsevich

 

D

Northern Lights

Oulu

Aku

Uotila

 

E

Northern Lights

Oulu

Olli

Hinkkainen

 

E

Northern Lights

Oulu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Heikki

Suominen

 

D

Panthers

Lahti

Jan

Reiners

 

D

Panthers

Lahti

Jouni

Korpela

 

D

Panthers

Lahti

Matti

Merimaa

 

D

Panthers

Lahti

 

 

 

 

 

 

Eemeli

Ekroos

 

D

Pirates

Jyväskylä

Atte

Nieminen

 

D

Pirates

Jyväskylä

Jere

Rapo

 

D

Pirates

Jyväskylä

Tuomas

Syrjä

 

D

Pirates

Jyväskylä

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Roope

Noronen

 

B

Roosters

Helsinki

Dennis

Ilmelä

 

D

Roosters

Espoo

Sini

Liimatainen

 

D

Roosters

Helsinki

Kimi

Linnainmaa

 

D

Roosters

Espoo

Jerry

Grönlund

 

D

Roosters

Helsinki

Niki

Pehkonen

 

D

Roosters

Helsinki

Mikko

Koikkalainen

 

D

Roosters

Helsinki

Oliver

Jyväsjärvi

 

D

Roosters

Kauniainen

August

Wahlstein

 

D

Roosters

Helsinki

Christian

Wahlstein

 

D

Roosters

Helsinki

Elina

Leukkunen

 

D

Roosters

Helsinki

Kim

Saarijärvi

 

D

Roosters

Tuusula

Toni

Luomajoki

 

D

Roosters

Helsinki

Patrick

Story

 

D

Roosters

Helsinki

Tarmo

Pitkänen

 

D

Roosters

Helsinki

Nana

Olavuo

 

D

Roosters

Espoo

Samuli

Vehkomäki

 

D

Roosters

Helsinki

Santtu

Vehkomäki

 

E

Roosters

Kirkkonummi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kalle

Lahtinen

 

C

Saints

Akaa

Jasse

Kalevo

 

C

Saints

Tampere

Aleksi

Astor

 

D

Saints

Tampere

Laura

Suominen

 

C

Saints

Tampere

MickeyKyey DSaintsTampere
      
YlermiRajakangas DSaints 
      

Ante

Tamminen

 

E

Saints

Nokia

Senja

Carlsson

 

E

Saints

Nokia

Lauri 

Anttila

 

E

Saints

Tampere

Akseli

Arvaja

 

E

Saints

Tampere

Johan

Asala

 

E

Saints

Tampere

Sara

Reid

 

E

Saints

Tampere

 

 

 

 

 

 

Toni

Hartikainen

 

D

Steelers

Kuopio

Jukka-Tapio

Keränen

 

D

Steelers

Kuopio

Ari-Petteri

Kuivalainen

 

D

Steelers

Kuopio

Mikko

Soininen

 

D

Steelers

Kuopio

Erkka

Vehomäki

 

D

Steelers

Kuopio

Petri

Pellinen

 

D

Steelers

Kuopio

Jarkko

Surakka

 

D

Steelers

Kuopio

Tuukka

Heiskanen

 

D

Steelers

Kuopio

Hannu-Pekka

Seppänen

 

E

Steelers

Kuopio

Petteri

Lappalainen

 

E

Steelers

Kuopio

Mikko

Aspinen

 

E

Steelers

Kuopio

Kalle

Tanninen

 

E

Steelers

Leppävirta

Marianne

Tanninen

 

E

Steelers

Leppävirta

Oskari

Laitinen

 

E

Steelers

Kuopio

Roope

Korhonen

 

E

Steelers

Kuopio

Juha

Suurholma

 

E

Steelers

Kuopio

Veli-Matti

Mäklin

 

E

Steelers

Kuopio

Niko

Ruotsalainen

 

E

Steelers

Kuopio

Jussi

Friman

 

E

Steelers

Kuopio

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Björn

Granqvist

 

D

Sun City

Hanko

Jari

Aspinen

 

D

Sun City

Hanko

Keijo

Suominen

 

D

Sun City

Parainen

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ville

Eskelinen

 

D

TAFT

Helsinki

Tapio

Jääskeläinen

 

D

TAFT

Vantaa

Simo

Lagerspetz

 

D

TAFT

Vantaa

Richard

Laine

 

D

TAFT

Kerava

Arto

Loppari

 

D

TAFT

Vantaa

Toni

Luomajoki

 

D

TAFT

Vantaa

Tony

Mäkinen

 

D

TAFT

Espoo

Viljami

Saarivuo

 

D

TAFT

Vantaa

Kasper

Villa

 

D

TAFT

Vantaa

Janne

Väkinen

 

D

TAFT

Helsinki

Vesa

Waskinen

 

D

TAFT

Vantaa

Markus

Äijälä

 

D

TAFT

Vantaa

Teemu

Holopainen

 

E

TAFT

Nurmijärvi

Mikko

Paju

 

E

TAFT

Helsinki

Markus

Alste

 

E

TAFT

Vantaa

Mika

Kuusiluoma

 

E

TAFT

Vantaa

Joel

Alanen

 

E

TAFT

Vantaa

Mikael

Viljanen

 

E

TAFT

Vantaa

Toni

Lemmetyinen

 

E

TAFT

Vantaa

Jani

Hentunen

 

E

TAFT

Vantaa

Antti 

Hurme

 

E

TAFT

Vantaa

Petteri

Härkönen

 

E

TAFT

Vantaa

Mustafa

Mustamand

 

D

TAFT

Helsinki

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Annika

Viinikkala

 

C

Trojans

Turku

Pasi

Sillgren

 

D

Trojans

Masku

Otto

Junttila

 

D

Trojans

Turku

Kimmo

Parkkali

 

D

Trojans

Turku

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jussi

Javanainen

 

D

Vikings

Vaasa

Anssi 

Viiru

 

D

Vikings

Vaasa

Jari 

Kallio

 

D

Vikings

Vaasa

Tuomas

Paavola

 

E

Vikings

Mustasaari

Teemu

Salo

 

E

Vikings

Vaasa

Miikka

Kultalahti

 

E

Vikings

Vaasa

Niko-Eemeli

Mäenpää

 

E

Vikings

Vaasa

Max

Sundqvist

 

E

Vikings

Vaasa

Markus

Pylkkänen

 

E

Vikings

Vaasa

Aleksi

Siirtola

 

E

Vikings

Vaasa

Niklas

Joki

 

E

Vikings

Vaasa

Hermanni

Kauranen

 

E

Vikings

Tampere

Esa

Kylmäluoma

 

E

Vikings

Vaasa

Rami 

Aalto

 

E

Vikings

Vaasa

Miika

Salke

 

E

Vikings

Vöyri

Miko

Punto

 

E

Vikings

Vaasa

Aaron 

Joki

 

E

Vikings

Vaasa

Väinä

Nybacka

 

E

Vikings

Vaasa

Felix

Kallio

 

E

Vikings

Vaasa

Leevi

Talso

 

E

Vikings

Vaasa

Roni

Viinamäki

 

E

Vikings

Vaasa

Jere

Byman

 

E

Vikings

Mustasaari

Nico

Barrow

 

E

Vikings

Vaasa

Jussi

Kaas

 

E

Vikings

Vaasa

Anton 

Mattson

 

E

Vikings

Vaasa

Martti 

Kass

 

E

Vikings

Vaasa

Lauri

Hannula

 

E

Vikings

Vaasa

Alex 

Arvila

 

E

Vikings

Vaasa

Lauri

Saari

 

E

Vikings

Vaasa

Tom

Suoste

 

E

Vikings

Vaasa

Jari 

Manderbacka

 

E

Vikings

Vaasa

Vesa

Mäkelä

 

E

Vikings

Vaasa

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jani

Sipi

 

A-Kv

West Coast Phoenix

Raisio

Hanna

Hanhiala

 

E

West Coast Phoenix

Turku

Katja

Kankaanpää

 

E

West Coast Phoenix

Turku

Marianna

Mäenpää

 

E

West Coast Phoenix

Tarvasjoki

Heini

Mellanen

 

E

West Coast Phoenix

Vahto

Jenni

Nurmi

 

D

West Coast Phoenix

Paimio

Heidi

Lindeman

 

E

West Coast Phoenix

Turku

Johanna

Jernberg

 

E

West Coast Phoenix

Paattinen

Annika 

Forth

 

E

West Coast Phoenix

Turku

Aino

Joro

 

E

West Coast Phoenix

Turku

Riikka

Pilpola

 

E

West Coast Phoenix

Turku

Emmi 

Karu

 

E

West Coast Phoenix

Turku

Minttu-Miina

Harjula

 

E

West Coast Phoenix

Turku

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pekka

Lamminsalo

 

C

Wolverines

Helsinki

Timo

Heinonen

 

D

Wolverines

Helsinki

Peetja

Mannila

 

D

Wolverines

Espoo

Isto

Laalo

 

D

Wolverines

Helsinki

Elmeri

Laalo

 

E

Wolverines

Helsinki

Rasmus

Laalo

 

E

Wolverines

Helsinki

Jarkko

Hiitola

 

D

Wolverines

Vantaa

Esa

Muttilainen

 

D

Wolverines

Espoo

Tuomas

Heinonen

 

D

Wolverines

Helsinki

Erkki

Päivärinta

 

C

Wolverines

Helsinki

Anette

Bäckman

 

D

Wolverines

Espoo

Köpi

Voutilainen

 

D

Wolverines

Helsinki

Bonny

Lugora

 

D

Wolverines 

Espoo

Sebastian

Lugora

 

D

Wolverines

Nurmijärvi

Juho 

Haapala

 

D

Wolverines 

Nurmijärvi

Tuomas

Tuuli

 

D

Wolverines

Helsinki

Pasi

Kallio

 

D

Wolverines

Helsinki

Niko 

Viik

 

D

Wolverines

Helsinki

Tomi 

Ristilä

 

D

Wolverines

Helsinki

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Onni

Soininen

 

D

Wolverines Espoo

Espoo

Felix 

Linnarinne

 

D

Wolverines Espoo

Espoo

Opi 

Olavuo

 

D

Wolverines Espoo

Espoo

Matias 

Kutvonen

 

D

Wolverines Espoo

Espoo

Topi

Kutvonen

 

D

Wolverines Espoo

Espoo

Aleksi

Olavuo

 

D

Wolverines Espoo

Espoo

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kalle

Mäkinen

 

D

Wolves

Joensuu

Eetu

Myller

 

D

Wolves

Joensuu